SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Materiały budowlane konstrukcyjne - cegły, bloczki, pustaki

Materiały konstrukcyjne na murowane ściany nośne i działowe: beton komórkowy, silikaty, keramzytobeton oraz materiały ceramiczne - pustaki, cegły pełne, dziurawki i kratówki. Wszystkie produkty są ogniochronne, niepalne - poddane działaniu ognia długo zachowują nośność, szczelność i izolacyjność.

WienerbergerWienerberger
Wienerberger - największy na świecie producent cegieł oraz drugi w Europie producent systemów dachowych. Posiada 260 fabryk w 25 państwach i zatrudnia ponad 13 tysięcy pracowników. Polski oddział Wienerberger AG jest właścicielem 19 fabryk wytwarzających cegły i dachówki.
Wienerberger Porotherm Dryfix system


LeierLeier
Leier - największy w Polsce producent ceramiki budowlanej oferuje system elementów do ścian THERMOPOR® z ceramiki poryzowanej, nowoczesne stropy typu filigran (Leier-Panel), ceramiczno żelbetowe belki sprężone typu Leier Strong.


polakpolak_bloczek


termobetprefabet_lagisza_bloczek


małroecobet_bloczki

YtongYtong
Ytong - marka betonu komórkowego produkowanego przez firmę Xella International GmbH. Obecnie w Europie istnieje 27 spółek operacyjnych Ytonga z 23 zakładami; cztery z nich są w Polsce (Sieradz, Ostrołęka, Milicz, Piła). Rocznie firma sprzedaje w około 4,4 mln m3 produktów.
Ytong YTONG Panel - ścianka działowa 3x szybciej


TermalicaTermalica
Termalica® - system budowlany nowej generacji. Beton komórkowy Termalica® firmy BRUK-BET® jest paroprzepuszczalnym materiałem o jednorodnym poziome wilgotności, nie powoduje skraplania pary wodnej wewnątrz ściany, stabilizuje temperaturę i wilgotność wnętrza mieszkania.


prefabedprefabet_bb_bloczek


cerpolcerpol_pustak


LammiLammi
Lammi - wykonaj podstawę fundamentu budynku w ciągu jednego dnia.

Produkty Lammi

YtongYtong
Silka - marka należąca do Xella International GmbH. Cegły i bloczki Silka produkowane są w klasach o wytrzymałości od 15 do 30 MPa. Ściany z nich wykonane są niepalne, mają bardzo niską promieniotwórczość naturalną, są mrozoodporne i charakteryzują się dobrą izolacyjnością akustyczną.
Silka Szybkie murowanie ścian z bloków SILKA TEMPO


H+HH+H
H+H Polska Sp. z o.o. należy do Grupy H+H, jednego z wiodących producentow betonu komórkowego na rynku europejskim. H+H Polska dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i jako jedyny na rynku polskim oferuje bloczki w gęstościach od 350 do 700 kg/m3.


lodelode_cegla


teknoamerblokteknoamerblok_pustak


keramkeram_pustak 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta