SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Cegły i płytki klinkierowe, ogrodzenia betonowe, kostka brukowa, fundamenty

Klinkier, cegly klinkierowe i płytki klinkierowe - materiał wytrzymały i długowieczny o bardzo niskiej nasiąkliwości, odporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne; produkty są całkowicie naturalne, otrzymywane poprzez wypalanie w temperaturze do +1300°C. Kostka brukowa, płyty tarasowe, ogrodzenia betonowe, galanteria betonowa, kamień dekoracyjny - wyroby dedykowane zarówno dla architektów jak i klientów indywidualnych do aranżacji terenów przydomowych. są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji ani konserwacji.

Bruk-BetBruk-Bet
Bruk-Bet - jeden z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce: kostki brukowej, płyt tarasowych, ogrodzeń betonowych, galanterii betonowej i kamienia dekoracyjnego oraz kompletnego systemu budowlanego z betonu komórkowego Termalica.


TercaTerca
Terca® - marka wyrobów klinkierowych należąca do firmy Wienerberger - największego producenta cegieł na świecie. 200 lat tradycji w produkcji ceramicznych materiałów budowlanych.


RobenRoben
Roben - kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego trzy zlokalizowane są w Polsce. Oferta obejmuje przeszło 1500 produktów, w tym m.in. dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe, pustaki poryzowane, ceramikę posadzkową, klinkierowe cegły brukowe.

TKR szalunki traconeTKR-szalunki tracone
Szalunki tracone TKR - Największy w kraju producent szalunków traconych. Największym atutem jest wysoka jakość produktów, która nie odbiega od standardów europejskich, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów w Polsce i za granicą.

KlinkierKlinkier
Klinkier - jeden ze światowych liderów w branży materiałów budowlanych, 3.500 zakładów na świecie: w USA, Kanadzie, Chile, Europie Zachodniej, Polsce, Ukrainie, Rosji i Chinach. KLINKIER to najwyższa jakość i nowoczesny styl.
CRH Klinkier - montaż ogrodzenia


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta