SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Sucha zabudowa wnętrz - profile, wkręty, akcesoria

Profile do ścian działowych: profile obrysowe U50, U75, U100 do stworzenia obramowania; profile główne C50, C75, C100 do budowy ścianki; profile ościeżnicowe UA50, UA75, UA100 z grubej blachy do wzmacnia ścian, w których zamontowana będzie ościeżnica z drzwiami; profile do łuków. Profile sufitowe: profil główny CD60 do budowy głównego stelażu sufitu podwieszanego; łącznik wzdłużny do przedłużania profila; łącznik krzyżowy do stworzenia stelaża dwupoziomowego; łącznik poprzeczny jednostronny; wieszak obrotowy z prętem do podwieszania profili do stropu lub belek dachowych; element mocujący es do podwieszania profili do stropu lub belek dachowych; wieszak do poddaszy do podwieszania profili do krokwi; profil przyścienny UD30 do stworzenia obramowania.

RigipsRigips
Rigips - profile Rigistil, Ultrastil, do sufitów kasetonowych, kołki rozporowe, wkręty, taśmy i siatki spoinowe.
Rigips Rigistil - system profili i wieszaków do wykonywania ścian, sufitów i zabudowy poddaszy.pdf.
Rigips Rigips - ryflowane profile Ultrastil.pdf.
Produkty Rigips

KoelnerKoelner
Koelner - producent kotew chemicznych, mechanicznych, nowoczesnych mocowań lekkich, śrub i wielu innych rozwiązań w zakresie technik mocowania.
Koelner Koelner - katalog produktów do suchej zabudowy.

StalcoStalco
Stalco - szeroka oferta narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych i domowych zastosowań. Wkręty, kołki i taśmy do systemów suchej zabudowy.


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta