SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Materiały budowlane - hydroizolacje, izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe, uszczelnienia

Systemy uszczelnień dla budownictwa, zabezpieczenia przed wilgocią, hydroizolacje, izolacje dachów płaskich, renowacje starego budownictwa, gotowe rozwiązania na balkony i tarasy, pomieszczenia wilgotne i mokre, dachy zielone, hydroizolacje cokołowych części budynków i fundamentów zagłębionych w gruncie.

AtlasAtlas
ATLAS WODER DUO - podpłytkowa hydroizolacja tarasów, balkonów, pomieszczeń mokrych oraz uszczelnienie fundamentów. Stanowi uszczelnienie przed wodą: pod ciśnieniem, infiltracyjną, niespiętrzającą się i spiętrzającą oraz działającą bezciśnieniowo tynków cementowych i cem-wap, cementowych podkładów podłogowych, betonu, żelbetu, murów z cegieł, pustaków, bloczków, płyt g-k itp., wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Atlas Atlas Woder W - hydroizolacja w łazience
Hydroizolacje Atlas


CeresitCeresit
Ceresit CR 166 - do przeciwwilgociowego oraz przeciwwodnego uszczelniania niezasolonych podłoży mineralnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nadaje się do uszczelniania tarasów, balkonów, pomieszczeń mokrych, konstrukcji zagłębionych w gruncie, zbiorników w oczyszczalniach komunalnych, szamb, wnętrz basenów i zbiorników na wodę (także na wodę pitną) o głębokości do 50 m.
Hydroizolacje Ceresit

MapeiRembet
MAPELASTIC - elastyczna, dwuskładnikowa izolacja przeciwwodna na bazie cementu i żywic syntetycznych do wykonywania powłok wodochronnych na podłożach cementowych, uszczelnianie łazienek, natrysków, balkonów, tarasów, basenów pływackich itp. przed układaniem płytek ceramicznych. Mapelastic może być nakładany na podkłady i tynki cementowe, na istniejące podłogi pokryte płytkami ceramicznymi, kamieniem naturalnym, lastryko itp.
Porotherm Mapei - hydroizolacje
Hydroizolacje Mapei


SwissporSwisspor
Swisspor Hydro Dren - płyty z polistyrenu ekspandowanego produkowane w technologi indywidualnego wtrysku do formy. Dzięki takiej technologii, struktura spienionych granulek nie jest naruszona, co w konsekwencji zmniejsza chłonność wody. Specjalnie ukształtowane kanaliki drenażowe pozwalają swobodnie odprowadzać wodę w systemach izolacji ścian fundamentowych a dodatkowa warstwa flizeliny zapewnia właściwą drożność kanalików.

IzohanIzohan
IZOHAN EKO 2K - ekofolia wysokociśnieniowa do uszczelniania zewnętrznych elementów podziemnych konstrukcji budowli narażonych na działanie wody gruntowej (również pod ciśnieniem) w starym i nowym budownictwie; wykonywanie izolacji poziomej; uszczelnianie wewnętrzne przeciwko wilgoci wnikającej z zewnątrz; uszczelnianie zbiorników; odtwarzanie starych, zniszczonych izolacji zewnętrznych.
Hydroizolacje Izohan


RemmersRemmers
Remmers Elastoschlämme 2K - elastyczny szlam uszczelniającyd o wykonywania zespolonych powłok hydroizolacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Uszczelnienie i ochrona przed wilgocią na ścianach piwnic, fundamentach, w basenach pływackich, w garażach podziemnych i na dachach garaży betonowych, w pomieszczeniach mokrych i na balkonach. Nieprzepuszczalny dla wody, przekrywa ruchy i rysy skurczowe w podłożu. Może być nakładany pędzlem lub metodą szpachlowania.
Hydroizolacje Remmers


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta