SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Dachy, pokrycia dachowe - blachy i blachodachówki

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łączy tradycję z nowoczesną technologią, znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów. Jest jednym z najlżejszych materiałów dekarskich, nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby. Blachodachówki są profilowane z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje długowieczność.

PruszynskiPruszynski
Blachy Pruszyński - największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji oferuje od blach płaskich powlekanych, ocynkowanych i alucynkowych po faliste blachy dachówkowe, blachy trapezowe, metalowe systemy rynnowe, akcesoria dachowe.
Blachpol Blachy Pruszyński


giętarka do blachygiętarka do blachy
Giętarka do blachy
Służymy pomocą naszym klientom przy przycinaniu i gięciu zakupionych blach.

BudmatBudmat
Budmat - tworzy rozwiązania o unikalnej estetyce, aby inwestorzy mogli szczycić się pięknym domem. Innowacyjność i walory techniczne produktów wielokrotnie zostały nagrodzone medalami międzynarodowych targów. W ofercie szeroki wybór modeli blachodachówek, blach trapezowych, paneli dachowych, akcesoriów dachowych, systemów rynnowych, a także systemów ogrodzeń.

BlachpolBlachpol
Blachpol - produkcja blach dachowych i elewacyjnych. W ofercie blachodachówki Karpiówka, Eska i Prima oraz blachy trapezowe.
Blachpol Blachpol


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta