SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Rozpuszczalniki do farb i lakierów

Rozpuszczalniki to mieszaniny węglowodorów alifatycznych, cyklicznych i aromatycznych, a także ketonów, alkoholi i estrów alifatycznych. W ofercie rozpuszczalniki do farb: ftalowych, ftalowo-karbomidowych, celulozowych, olejnych, asfaltowych, poliwinylowych, chlorokauczukowych, epoksydowych i chemoutwardzalnych.

AnserAnser
Anser - producent rozpuszczalników uniwersalnych i specjalistycznych. Dostępne opakowania: 0,5l, 5l, 10l, 20l, 30l, 200l


AtlasŚnieżka
Śnieżka - rozcieńczalniki do wyrobów poliuretanowych, niskoaromatyczny do wyrobów ftalowych i alkidowych, do wyrobów styrenowanych i chlorokauczukowych, do wyrobów ftalowych karbamidowych ogólnego stosowania, do wyrobów celulozowych.
Produkty Śnieżka


OFOOFO
OFO - rozpuszczalnik uniwersalny, lakowy, nitro, ftalowy, karbamidowy, ksylenowy, toluenowy, poliuretanowy, epoksydowy, chlorokauczukowy. Wyroby konfekcjonowane są w atestowanych opakowaniach o pojemnościach: 0,5l , 5l, 10l , 30l.

BirolBirol
Birol ® - rozcieńczalnik uniwersalny do farb i lakierów nierozcieńczalnych wodą. Opakowania standardowe: 20L, 10L, 5L, 0,5L.


DębicaDębica
Dębica - rozcieńczalniki do wyrobów poliuretanowych ogólnego stosowania, niskoaromatyczny do wyrobów ftalowych i alkidowych, do wyrobów styrenowanych i chlorokauczukowych, do wyrobów ftalowych karbamidowych ogólnego stosowania, do wyrobów celulozowych.


PPG DecoPPG Deco
PPG Deco - rozceińczalniki do wyrobów ftalowych, karbamidowych, poliwinylowych, chlorokauczukowych i poliuretanowych, konfekcjonowane dla klientów detalicznych i dla przemysłu.
Produkty PPG

NobilesNobiles
Nobiles - rozcieńczalnik ftalowo-karbamidowy, rozcieńczalniki ogólnego stosowania, rozcieńczalniki do wyrobów poliuretanowych.


DragonDragon
Dragon - aceton techniczny, rozcieńczalnik do wyrobów olejnych i ftalowych ogólnego stosowania, do wyrobów nitrocelulozowych ogólnego stosowania, do wyrobów ftalowo - karbamidowych, do wyrobów chlorokauczukowych, do wyrobów epoksydowych, do wyrobów poliuretanowych, do wyrobów poliwinylowych.


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta