SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Chemia budowlana - poliuretanowe piany montażowe i silikony

Piana poliuretanowa ze względu na swoje właściwości mechaniczne i fizyczne oraz łatwość aplikowania ma wszechstronne zastosowanie w budownictwie. Pianki PU wykorzystywane są do uszczelniania ościeżnic drzwiowych i okiennych, wypełniania i izolacji elementów instalacji c.o. i wod.-kan., wypełniania i wygłuszania ścian działowych, izolacji termicznej i akustycznej podłóg, poddaszy, dachów. Służą też do wypełniania szczelin w złączach ściennych i stropowych oraz między płytami materiału dociepleniowego w systemach dociepleń ścian zewnętrznych.

AtlasAtlas
Atlas - silikony sanitarne ATLAS SILTON S, ATLAS ARTIS przeznaczone do wewnątrz i na zewnątrz budynków, do łazienek, kuchni, łaźni, pralni, korytarzy, na schody, tarasy, balkony i elewacje.
Produkty Atlas


BekoBeko
Beko - piany montażowe, silikony: budowlany, sanitarny, neutralny, wysokotemperaturowy, akryl, uszczelniacz strukturalny, bitumiczna masa uszczelniająca, trwale elastyczny klej - uszczelniacz.


BestonBeston
Beston - pianka montażowa, akryl, klej montażowy, silikon sanitarny, silikon uniwersalny.

CerfixCerfix
Cerfix - profesjonalne piany montażowe i silikony: uniwersalny, sanitarny, akrylowy, dekarski.
Cerfix Cerfix - piany i silikony.pdf
Produkty Cerfix


SoproSopro
Sopro - silikon sanitarny, 36 kolorów, do wypełniania spoin łączących i dylatacyjnych w obszarach sanitarnych oraz na balkonach i tarasach, silikon neutralny do kamieni naturalnych i płyt betonowych.
Produkty Sopro


CeresitCeresit
Ceresit - pełna oferta silikonów, uszczelniaczy i pian montażowych.
Produkty Ceresit

SoudalSoudal
Soudal - piany montażowe, silikony, akryle, polimery hybrydowe - elastyczne masy uszczelniająco/klejące o doskonałej przyczepności do wszystkich podłoży, również wilgotnych.


MapeiMapei
Mapesil AC - jednoskładnikowa masa silikonowa do wykonania wodoszczelnych wypełnień szczelin dylatacyjnych i połączeń sanitarnych, odporna na działanie pleśni i grzybów, dostępna w 30 kolorach.
Produkty Mapei


TytanTytani
Tytan - piany poliuretanowe, silikony, uszczelniacze, akryle, kleje.
Produkty Tytan


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta