SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Docieplenia budynków - styropian EPS, polistyren ekstrudowany XPS

Polistyren ekstrudowany XPS - styrodur jest materiałem o strukturze zamknięto-komórkowej, przez co jest bardzo odporny na zawilgocenie, wodę, a zatem także na cykle mrozowe. To powoduje, że jest to doskonały materiał izolacyjny do izolacji ścian fundamentowych i piwnicznych, nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia od strony gruntu. Polistyren ekspandowany EPS - styropian powstaje przez wstępne spienienie granulek, a następnie „sklejenie” ich w formę bloku, który następnie cięty jest na płyty o wymaganych wymiarach. Struktura tego materiału jest dość porowata, co wpływa głównie na zwiększoną nasiąkliwość w przypadku zawilgocenia.

PaneltechUrsa
Paneltech - płyty i kształtki styropianowe, styropapa, styrodur, płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym (PUR, PIR) styropianowym i z wełny mineralnej, płyty izolacyjne PIR Soft.
Paneltech Styropian Paneltech - katalog.pdf
Paneltech produkty


SwissporSwisspor
Swisspor - pełna oferta materiałów do izolacji przeciwwodnej i termicznej, kompletne systemy dociepleń budynków.
Swisspor Biterm Docieplenie dachu płaskiego - Swisspor Biterm.pdf


ArsanitArsanit
Arsanit - styropian i kompletne systemy dociepleń, zaprawy tynkarskie i murarskie, kleje do glazury i gresu, posadzki samopoziomujące, masy i preparaty gruntujące, tynki, farby.
Akcesoria dachowe Therma Plus - ocieplenie ścian budynków.pdf

AustrothermAustrotherm
Austrotherm - styropian (EPS), polistyren ekstrudowany (XPS), płyty montażowe Austrotherm UNIPLATTE, płyty Austrotherm EXPERT oraz płyty podłogowe Austrotherm PADLAP.
Austrotherm Termoizolacja stropu poddasza nieużytkowego.


SynthosSynthos
Synthos - jeden z największych producentów kauczuków syntetycznych na świecie, wiodący producent polistyrenu EPS w Europie i największy producent XPS w Europie Centralnej.
Synthos Termoizolacja fundamentów - SYNTHOS XPS


TyronTyron
Tyron - podstawowe produkty: dach EPS 100-038, fasada EPS 70-038, fasada EPS S-040, fundament EPS 120-036, fundament EPS 150-036, fundament EPS 200-036, parking EPS 200-036, podłoga EPS-039, podłoga super EPS-039, ściana EPS S-044, ściana super EPS S-042.
Styropian Tyron


YeticoYetico
Yetico - czołowy producent styropianu w Polsce. Oferta obejmuje: płyty styropianowe, płyty o podwyższonych standardach termoizolacyjnych, płyty o obniżonej chłonności wody, płyty akustyczne, opakowania styropianowe.


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta