SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Materiały budowlane - stropy i nadproża

Stropy żelbetowe TERIVA, gęstożebrowe, na belkach kratownicowych, stropy keramzytowo-betonowe, stropy ceramiczne, nadproża betonowe, nadproża ceramiczne.

RectorRector
RECTOR Polska - Rectobeton - nowoczesne stropy gęstożebrowe z betonu sprężonego i pustaków betonowych do stosowania na każdym poziomie w budownictwie mieszkaniowym, Rectolight - stropy z drewnianym wypełnieniem.
Rector System Stropowy Rectobeton i Rectolight


ytongytong_stro
Ytong - marka materiałów konstrukcyjnych firmy Xella International GmbH. Obecnie w Europie istnieje 27 spółek operacyjnych Ytonga z 23 zakładami; cztery z nich są w Polsce (Sieradz, Ostrołęka, Milicz, Piła). Rocznie firma sprzedaje w około 4,4 mln m3 produktów.

PorothermPorotherm
Porotherm - najnowocześniejszy strop ceramiczny dostępny na polskim rynku. Stropy i nadproża Porotherm z ceramiki poryzowanej charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi, stanowią dobre uzupełnienie ścian ceramicznych.
Porotherm Porotherm - układanie nadproży


UciechowskiUciechowski
Zakład Betoniarski Uciechowski - producent prefabrykatów budowlanych i wyrobów keramzytowych systemu OPTIROC BLOK - kompletnego zestawu pustaków ściennych, stropowych i wentylacyjnych do budowy domu.

TermatTermat
Termat - strop typu FILIGRAN jest uniwersalnym systemem stropów żlebetowych, stosowanym w całej Europie w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i ogólnym. Filigran jest stropem monolitycznym. Płyty typu filigran są produkowane na indywidualne zamówienie Klienta. 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta