SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Chemia budowlana - klej do płytek, fugi - do glazury, gresu, terakoty i kamienia naturalnego

Dokonując wyboru kleju do płytek bierzemy pod uwagę takie czynniki jak rodzaj podłoża na którym kładziemy płytki a szczególnie rodzaj tynku, miejsce montażu – ściana czy podłoga, czy płytki będą montowane wewnątrz czy na zewnątrz, warunki w jakich płytki będą użytkowane – wystawienie na działanie dużego zakresu temperatur, wilgotność. Niezbędne informacje na temat kleju znajdziesz na opakowaniu, karcie technicznej produktu lub u Doradcy Handlowego.

AtlasAtlas
Atlas - kleje do glazury, szybkowiążący klej do gresu, klej odkształcalny, klej do okładzin z kamienia naturalnego i sztucznego, klej do płytek dużych formatów, grubowarstwowy klej do gresu polerowanego i kamienia, kompletna oferta fug.
Produkty Atlas


SoproSopro
Sopro - bogata oferta produktów do układania i spoinowania płytek ceramicznych, gresu, klinkieru i kamienia naturalnego.
Sopro Sopro - zaprawy klejowe do glazury.pdf
CSopro Sopro - fugi i zaprawy fugowe.pdf
Sopro Sopro DF10 Design Fuga Flex - prezentacja.
Produkty Sopro


BaumitBaumit
Baumit - kleje do płytek, fugi i silikony oraz środki gruntujące, zaprawy wyrównujące i uszczelnienia podpłytkowe.

CerfixCerfix
Cerfix - profesjonalne mrozoodporne i wodoodporne zaprawy klejowe do glazury, gresu i terakoty, do wnętrz i na zewnątrz.
Cerfix Cerfix - zaprawy klejowe do glazury.pdf
Produkty Cerfix


IzohanIzohan
Izohan - zaprawy do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych na podłożach takich jak: beton, jastrych cementowy, tynk cementowy i cementowo-wapienny, zaprawy do przyklejania okładzin narażonych na wyjątkowo trudne warunki, zaprawy do spoinowania płytek ceramicznych, gresu porcelanowego i marmurowego, klinkieru, mozaiki szklanej, kamienia naturalnego, marmuru.

CeresitCeresit
Ceresit - kompletne systemy klejenia płytek ceramicznych na różnorodych podłożach - izolacje, impregnaty, kleje, fugi, silikony.
Ceresit Prezentacja zaprawy klejowej Ceresit CM 22
Produkty Ceresit


MapeiMapei
Mapei - kleje cementowe klasyczne, kleje cementowe lateksowe, kleje cementowe o zwiększonej zawartości polimerów, kleje cementowe szybkowiążące, kleje na bazie żywic epoksydowych i poliuretanowych, kleje na bazie żywic syntetycznych, zaprawy do spoinowania - cementowe, zaprawy do spoinowania - epoksydowe.

Produkty Mapei


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta