SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Narzędzia - elektronarzędzia do prac remontowo-budowlanych i użytku codziennego

Black&DeckerBlack&Decker
Black&Decker® - inowacyjne elektronarzędzia amerykańskiego producenta, bogata oferta narzędzi i akcesoriów dla zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów. Firma została założona w 1910 roku przez Duncana Blacka oraz Alonzo Deckera. Black & Decker® jest członkiem EPTA - European Power Tool Association.
Produkty Black&Decker


MakitaMakita
Makita® - japońska korporacja o zasięgu międzynarodowym, największy producent elektronarzędzi profesjonalnych oraz uznany lider w tej dziedzinie na skalę światową. Makita posiada swoje fabryki w Japonii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Rumunii.

DeWaltDeWalt
DeWalt® - wiodąca firma na rynku amerykańskim i najbardziej dynamicznie rozwijająca się marka profesjonalnych elektronarzędzi na świecie. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi DEWALT.
DeWalt DeWalt - wiertarki i młotowiertarki.pdf
Produkty DeWalt


TrytonTryton
Tryton - szeroki wybór elektronarzędzi do podstawowych i zaawansowanych prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych, marka przeznaczona dla segmentu zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów. Elektronarzędzia Tryton sprawdzają się w każdych, nawet bardzo ciężkich warunkach pracy. .

GraphiteGraphite
Graphite - elektronarzędzia przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym, szeroka gama akcesoriów. Wysoki standard jakości elektronarzędzi i obsługi klienta, wszystkie narzędzia objęte 2-letnią gwarancją.


Vulcan ConceptVulcan Concept
Vulcan Concept - marka elektronarzędzi stworzona dla wszystkich, którzy samodzielnie naprawiają, remontują i ulepszają. Produkty przystępne cenowo i dobre jakościowo dzięki temu wprost idealne do zastosowań domowych i hobbystycznych.


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta