SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Farby lakiery - farby na dachy, farby antykorozyjne i dekoracyjne na metal

Farby do malowania stali, żelaza i żeliwa: alkidowe, chlorokauczukowe, epoksydowe, poliuretanowe oraz farby do aluminium i metali ocynkowanych: winylowe, akrylowe, akrylowo-lateksowe, poliwinylowe.

DekoralDekoral
Emalia antykorozyjna - do malowania przedmiotów stalowych i żeliwnych oraz elementów konstrukcji stalowych bez konieczności wcześniejszego stosowania farb gruntujących i podkładowych. Podkład antykorozyjny - do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych, jako podkłąd pod wyroby nawierzchniowe: emalie ftalowe modyfikowane, emalie nitrocelulozowe i chlorokauczukowe. Fawinyl C bezpodkładowy - do bezpośredniego malowania powierzchni ocynkowanych ogniowo i galwanicznie stanowiąc jednocześnie podkład antykorozyjny jak również farbę nawierzchniową.
Dekoral Fawinyl C - farba na dachy.
Produkty Dekoral


JedynkaJedynka
Jedynka® Antykorozyjna - farba podkładowa do powierzchni metalowych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jedynka® Neokor - antykorozyjna farba przeznaczona do gruntowania elementów metalowych. Jedynka® do Drewna i Metalu - emalia alkidowa przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych oraz metalowych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.


TikkurilaTikkurila
Everal Matt [10] - emalia alkidowa przeznaczona do zewnętrznego i wewnętrznego malowania powierzchni i elementów metalowych, metalowych ocynkowanych Everal Metal Primer - farba akrylowo-poliestrowa do gruntowania podłoża stalowego, stali ocynkowanej, kwasoodpornej, aluminium. Everal Corrostop - farba do gruntowania podłoży metalowych i stalowych Makor-Tix - gruntoemalia akrylowa spełniająca funkcje antykorozyjnej farby gruntującej i tiksotropowej emalii nawierzchniowej (2 w 1). Panssarimaali - farba alkidowa zawierająca aktywny pigment antykorozyjny do powierzchni stalowych, ocynkowanych i aluminiowych.

HajdukiHajduki
Emolak Eko - Kaloryfery - do kaloryferów żeliwnych, stalowych grzejników panelowych, instalacji c.o. itp. Farba Na Rdzę - do powierzchni stalowych oraz żeliwnych, skorodowanych i narażonych na działanie czyników korozyjnych. Podkład Chlorokauczukowy - antykorozyjna farba chlorokauczukowa do gruntowania. Podkład Antykorozyjny - farba ftalowa do gruntowania odporna na uderzenia i działanie czynników korozyjnych. Stal Żeliwo - emalia chlorokauczukowa do konstrukcji i urządzeń stalowych oraz żeliwnych eksploatowanych w środowiskach przemysłowych.


NobilesNobiles
Stalochron - farba antykorozyjna bezpośrednio na rdzę; młotkowa, połysk; różne kolory Termal 500 - farba silikonowa termoodporna, półmatowa; srebrna, czarna Dach i Rynna - bezpodkładowa farba na ocynk, miedź i aluminium Chlorokauczuk - emalia do metalu i betonu, wysoki połysk; różne kolory Nobikor - antykorozyjny podkład do metalu, matowy; różne kolory Autorenolak - specjalna emalia do metalu; wysoki połysk, matowa; różne kolory Grzejniki - emalia termoodporna do metalu, półmatowa; biała Felga - emalia ftalowa do metalu, półpołysk; srebrzysta Nobikolor-Pur - emalia poliuretanowa do metalu, połysk; różne kolory, dwuskładnikowa – do stosowania z Utwardzaczem E Podkład Poliuretanowy - do metalu, półmatowy; dwuskładnikowy – do stosowania z Utwardzaczem Extra lub Utwardzaczem E Nobiepoksyd - farba epoksydowa do gruntowania podłoży stalowych i betonowych, matowa; różne kolory, dwuskładnikowa – do stosowania z Utwardzaczem H

HammeriteHammerite
Do Kaloryferów - szybkoschnąca, termoodporna emalia akrylowa Prosto Na Dach - jest niewymagącą podkładu gruntoemalią przeznaczoną do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni metalowych ocynkowanych Prosto Na Rdzę - farba na metale żelazne (stal, żeliwo)
Produkty Hammerite


ŚnieżkaŚnieżka
Emalia Chlorokauczukowa - do elementów stalowych i żeliwnych Na Dach - farba gruntująca na powierzchnie metalowe: dachy, rynny, ogrodzenia, parapety i inne konstrukcje. Przeznaczona do profesjonalnego gruntowania zewnętrznych powierzchni metalowych: stalowych, ocynkowanych i aluminiowych. Na Rdzę - gruntoemalia na powierzchnie metalowe Do Kaloryferów - modyfikowana emalia akrylowa Srebrzanka Żaroodporna - farba silikonowa odporna na temperatury do 500°C
Produkty Śnieżka


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta