SEWERA Materiały budowlane farby narzędzia
 1. MATERIAŁY BUDOWLANE
 2. DACHY I RYNNY
 3. DOCIEPLENIA
 4. CHEMIA BUDOWLANA
 5. SUCHA ZABUDOWA
 6. FARBY I LAKIERY
 7. NARZĘDZIA

Docieplenia budynków, termoizolacje - wełna mineralna szklana i skalna

Wełna skalna stosowana do termoizolacji budynków jest pozyskiwana w procesie rozwłóknienia lawy pochodzącej ze stopienia naturalnych surowców skalnych. Wełna szklana powstaje z piasku kwarcowego i stłuczki szklanej z dodatkiem skał. Oba rodzaje wełny mineralnej posiadają podobne właściwości i parametry, charakteryzują się podobnym współczynnikiem przewodzenia ciepła, doskonałymi właściwościami ognioodpornymi i niskim oporem dyfuzyjnym dzięki czemu wilgoć może swobodnie wydostawać się z pomieszczenia przez przegrodę. Zapobiega to zawilgoceniu ocieplenia a dodatkowo w pomieszczeniach tworzy się korzystny mikroklimat.

UrsaUrsa
Ursa - jedna z wiodących, europejskich firm na rynku izolacji. Oferowane produkty to wełna szklana i polistyren ekstrudowany (XPS), znajdują zastosowanie we wszelkich dziedzinach izolacji termicznej i akustycznej.

RockwoolROCKWOOL
Rockwool - dominujący producent wełny skalnej do izolacji termicznej, akustycznej oraz ogniochronnej w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, komercyjnym oraz przemysłowym. Skalna wełna mineralna wykorzystywana jest do dociepleń ścian zewnętrznych, do poprawy parametrów izolacyjnych dachów płaskich i skośnych, ścian wewnętrznych, podłóg, stropów oraz kominków.
ROCKWOOL ROCKWOOL - docieplenie ścian zewnętrznych systemem ECOROCK-MAX
ROCKWOOL ROCKWOOL - docieplenie ścian zewnętrznych systemem ECOROCK-L

IsoverIsover
Isover - lider wśród producentów wełny mineralnej na polskim rynku - szeroki wachlarz produktów do izolacji termicznej, ogniowej i akustycznej w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. W ofercie izolacje z wełny mineralnej z włókien szklanych i skalnych.
Akcesoria dachowe Izolacja dachu skośnego - poradnik ISOVER
Wełna Isover


 1. PROMOCJE
 2. FIRMA
 3. ODDZIAŁY
 4. DORADCY TECH.
 5. PRACA
 6. Strefa klienta